SOHBET`E BAĞLANINKesintisiz , Kaliteli ve dürüst...
sohbet icon
sohbet icon

Yılbaşı Gecesine Özel En Trend 10 Makyaj Önerisi

YAZAR : Hazan

13 Aralık 2016 | 12 59

Yılbaşı Gecesine Özel En Trend 10 Makyaj Önerisi FACEBOOK TA PAYLAŞ! TWITTER DA PAYLAŞ! GOOGLE DA PAYLAŞ!

18 KEZ GORUNTULENDI

0 KEZ YORUMLANDI

Esasen yılbaşı gecesi denildiğinde siyah, dumanlı, gözleri tamamen sarıp sarmalayan koyu makyajlar gelir. İşin özü yüzünün şeklini, teninin rengini ve elbette o gün nereye gideceğini bilmekten geçer.

Gelelim işin trendlerine;
Yılbaşı Gecesine Özel En Trend 10 Makyaj Önerisi;

1- Birincisi şu ki eğer yılbaşı gecesini evinde ve arkadaşlarınla geçireceksen mat kırmızı bir ruj siyah parlak oje ve boş gözlerle geceyi kurtarabilir ve gerçekten şık ve sade bir görünüm yaratabilirsin.

2- Bronz bir ten ve tek kat sürülmüş bir rimele kim karşı koyabilir ve elbette onu tamamlayan aydınlatıcı, işte gecenin en güzel kızı.

3- Eğer bembeyaz bir tenin varsa ve allığı kendine yakıştırıyorsan alışılmışın dışına çıkıp tozpembe bir allık ve aynı renkteki rujunla doğal bir görüntü yakalayabilirsin.

4- Yılbaşı gecesi demek kırmızı ruj demek değildir elbette. Sende kendi stilini konuşturup farklı renkteki ojelerin pembe rujun ve mavi rimelin ile bu işi ustalıkla yapabilirsin.

5- En önemlisi ise makyajının kıyafetin ve saçınla uyumlu olmasıdır. Makyajın süper ama saçını düğün topuzu yapmışsın ve dans edeceksin, saçın sana engel oluyor değil mi? Makyajın ne tarz olursa olsun hafif ortadan yaptığın atkuyruğu ve kulak yanına döktüğün saçlarınla, işte süpersin.

6- O gece hiç denemediğin bir makyaj malzemesini sakın ha deneme. Yapacağın makyajı bir kaç gün öncesinden prova etmeyi unutma. Yoksa hiç sürmediğin bir rimel o gece gözlerinden aşağıya akabilir unutma.

7- Her zaman kullandığın makyaj malzemelerini kullanmanı ve her zaman yaptığın makyaja biraz farklı yaklaşmanı tavsiye edebilirim sana.

8- Rimel sür çık kuralı. Henüz yaygınlaşmamış bir akım olmakla birlikte çok işe yarayan bir tekniktir.

9- Sen sen olduğun için güzelsin makyaj yaptığın için değil.

10- Ve gülümse.

BENZER YAZILAR

2017 yaz Yeşil Abiye Elbise Modelleri

Yeşil Abiye Elbise Modelleri

Doğada baskın renk olan ve insanlar üzerinde rahatlatıcı etkisi bulunan yeşil, abiye kıyafetlerde de son derece şık bir etki yaratmaktadır. Yeşilin her tonunun kullanıldığı abiye kıyafetlerde; tasarım modeller bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Yeşil abiye elbise modellerinden kısa boydaki dar [...]

Yazlık Renkli Çanta Modelleri

Yazlık Renkli Çanta Modelleri

Yaz gelince renkli çantalar bir çok kadın için vazgeçilmez oluyor. Kimi renkli çantalar rengarenk tasarlanırken kimileri ise tek renk oluyor. Bu tek renk çantalar ise sarı, turuncu, kırmızı gibi parlak ve yaza uygun renklerden seçiliyor. Bazen de yeşil ya da pembenin fosforlu tonları kullanılıyor. Yazlık [...]

Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Siyah renk her zaman her yerde biz bayanların kurtarıcısı olmuşsa da asil ve şık bir görüntü oluşturabilmek için de tercih edilir. Olduğumuz ortamda dikkatleri üzerine çekmek istiyorsanız saten ve dantelin bir arada kullanıldığı ve başka hiçbir renk detayının olmadığı bir elbise tercih [...]

2017 Sokak Modası Yaz Sezonuna Hazır

2017 Sokak Modası Yaz Sezonuna Hazır

2017 ilkbahar/yaz modası can alıcı gök kuşağı renkleri ve doğanın dinlendirici tonlarını metal detaylı kalın takılarla sokak şıklığında buluşturuyor Paris ve New York moda haftasında göze çarpan etnik desenler, uçuş uçuş rahat etekler, rengarenk özgün ve özgür tişörtleriyle ve bol bol [...]

KULLANICILARDAN YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.