SOHBET`E BAĞLANINKesintisiz , Kaliteli ve dürüst...
sohbet icon
sohbet icon

Vizyona yeni giren animasyonlar ve korku filmleri

YAZAR : Hazan

12 Aralık 2016 | 15 47

Vizyona yeni giren animasyonlar ve korku filmleri FACEBOOK TA PAYLAŞ! TWITTER DA PAYLAŞ! GOOGLE DA PAYLAŞ!

709 KEZ GORUNTULENDI

0 KEZ YORUMLANDI

Öncelikle merhabalar. Bu yazıda Vizyona yeni giren animasyonlar ve korku filmleri hakkında, Kasım ve Aralık aylarında vizyona giren filmlerden bahsedilecektir.

Korku Filmleri :

1-Ölüm Alfabesi : Kötülüğün Başlangıcı
Film 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Süresi 90 dk dır.

Kısaca Konusu :
Filmde Ruh çağırma ayinleri yapan bir ailenin yaşadıkları anlatılmaktadır. Boşanmış bir anne ve onun 2 küçük kızı ile hayatlarını sürdürmektedirler. Bir gün anne işlerini büyütmek amacıyla yeni bir ruh çağırma masası alır. Sonrasında ise hiç beklemediği bir şeyle karşılaşacaktır. Küçük kızına bir varlık musallat olmuştur.

2-Lanetli Ev :
25 Kasım 2016 tarihinde seyircilerle buluşan filmde büyüdüğü şehir olan Kansas’a geri gelen anne adayı Jennifer konu alınmaktadır. Film 111 dk olarak çekilmiştir.

3-Karanlıklar Ülkesi : Kan Savaşları
2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiştir. 91 Dk olan, serinin beşinci filmin konusunda ise Selene’nin Lycanlar ve Vampirlere Karşı Savaşları ele alınmıştır.

Animasyonlar :

1-Troller
Vizyon tarihi 4 Kasım 2016 dır. Renk renk saçları olan trollerle koca bir maceraya hazır mısınız ? Arkadaşlarını Bergen’den ve Liderleri olan Kral Gristle’den kurtarmalarını konu almaktadır.

2-Ayı Kardeşler 2 : Büyülü Kış

18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde Bramble’a küçüklüğünü anımsatan gizem dolu bir hayvan ve onun peşine düşen avcılarla girdikleri maceralar konu alınmıştır.

3-Kahraman Ördek :

2 Aralık 2016 tarihli bu animasyon yeşilin her tonunu, rengarenk çiçeklerle dolu harika bir adada geçmektedir. Hawaii ye seyahat etmekte olan bir ördek sürüsü burayı Hawaii olarak düşünür ve buraya yerleşirler. Ancak Güneş ördeği kahramanı ve onun yeteneklerini kullanmak isteyen kötü mü kötü cadı da onların peşinden bu adaya gelmiştir.

BENZER YAZILAR

KULLANICILARDAN YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.