SOHBET`E BAĞLANINKesintisiz , Kaliteli ve dürüst...
sohbet icon
sohbet icon

Uzun Gösteren Elbiseler İçin 8 İpucu

YAZAR : Hazan

18 Aralık 2016 | 12 59

Uzun Gösteren Elbiseler İçin 8 İpucu FACEBOOK TA PAYLAŞ! TWITTER DA PAYLAŞ! GOOGLE DA PAYLAŞ!

25 KEZ GORUNTULENDI

0 KEZ YORUMLANDI

İnsan hayatta her şeyin üstesinden gelebilecek bilgi ve beceriye sahiptir aslında. Çoğu insan boyunun daha uzun olmasını ister ve kısa olması kendisini rahatsız eder. Şimdi size daha uzun görünmek için bazı ipuçları verelim.

Uzun gösteren elbiseler için 8 ipucu

Tek renk tercih edin.
Baştan aşağı farklı renk giymek yerine tek tip renk giymeyi deneyin. Tek tip renk yükseklik yanılsaması yaratacağından sizi kısa görünmekten kurtarabilir.

Topuklu ayakkabı giymeye hazır olun.
Topuklu ayakkabı giymek sizin bir kaç santim daha uzun görünmenize yardımcı olacaktır, üstelik farklı seçeneklerle size uygun ayakkabıyı bulmanızı ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Kadınlar gibi erkekler içinde gizli topuk olarak geçen ayakkabılar artık beylerinde kurtarıcısı.

Pantolon seçimi.
Pantolon seçerken kısa olanlardan uzak durmaya dikkat edin. Ayakkabının tümünü kaplayan ve daha uzun görünüm verecek modeller seçmeye özen gösterin.

Dar kıyafetler seçin.
Eğer kısa boylu olduğunuzu düşünüyorsanız, dar kıyafetler giymeye kendinizi alıştırmanız gerekiyor. Bol kıyafetler siz olduğunuzdan daha şişman göstereceğinden kısa görünmenize neden olur.

Koyu renkli kıyafetler.
Koyu renkli kıyafetler sizin her zaman kurtarıcınız olacaktır. Koyu tondaki renkler boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Büyük çantalarınızı rafa kaldırın.
Her şeyinizi boyunuza göre ayarladığınız durumlarda, aksesuarlarınızı da gözden geçirmeyi unutmayın. Doğru aksesuar tercihi uzun boy görünümüne yardımcı olacaktır. Eğer kısa boyluysanız, boyunuza uygun küçük çantaları tercih edin. Büyük çantalar sizi daha kısa gösterecektir.

Çizgili kıyafet.
Unutmayın; enine giydiğiniz çizgili kıyafetler sizi kısa ve şişman göstereceği gibi, boyuna çizgili kıyafetler daha uzun ve zayıf görünmenize yardımcı olacaktır.

Doğru desen.
Yükseklik yanılsaması yaratan desenli kıyafetler giymek daha uzun boylu görünmenize yardımcı olur. Geniş desen ve baskılar yerine, uzun desen baskılar giymeye çalışın.

Yaka seçimi.
V-yaka veya U-yaka boyunlu kıyafetler sizler için en ideali olacaktır.

BENZER YAZILAR

2017 yaz Yeşil Abiye Elbise Modelleri

Yeşil Abiye Elbise Modelleri

Doğada baskın renk olan ve insanlar üzerinde rahatlatıcı etkisi bulunan yeşil, abiye kıyafetlerde de son derece şık bir etki yaratmaktadır. Yeşilin her tonunun kullanıldığı abiye kıyafetlerde; tasarım modeller bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Yeşil abiye elbise modellerinden kısa boydaki dar [...]

Yazlık Renkli Çanta Modelleri

Yazlık Renkli Çanta Modelleri

Yaz gelince renkli çantalar bir çok kadın için vazgeçilmez oluyor. Kimi renkli çantalar rengarenk tasarlanırken kimileri ise tek renk oluyor. Bu tek renk çantalar ise sarı, turuncu, kırmızı gibi parlak ve yaza uygun renklerden seçiliyor. Bazen de yeşil ya da pembenin fosforlu tonları kullanılıyor. Yazlık [...]

Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Siyah renk her zaman her yerde biz bayanların kurtarıcısı olmuşsa da asil ve şık bir görüntü oluşturabilmek için de tercih edilir. Olduğumuz ortamda dikkatleri üzerine çekmek istiyorsanız saten ve dantelin bir arada kullanıldığı ve başka hiçbir renk detayının olmadığı bir elbise tercih [...]

2017 Sokak Modası Yaz Sezonuna Hazır

2017 Sokak Modası Yaz Sezonuna Hazır

2017 ilkbahar/yaz modası can alıcı gök kuşağı renkleri ve doğanın dinlendirici tonlarını metal detaylı kalın takılarla sokak şıklığında buluşturuyor Paris ve New York moda haftasında göze çarpan etnik desenler, uçuş uçuş rahat etekler, rengarenk özgün ve özgür tişörtleriyle ve bol bol [...]

KULLANICILARDAN YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.