SOHBET`E BAĞLANINKesintisiz , Kaliteli ve dürüst...
sohbet icon
sohbet icon

Eski Telefonlarını Satmayacak olanlar için 6 Muhteşem Fikir

YAZAR : Hazan

14 Ekim 2016 | 14 30

Eski Telefonlarını Satmayacak olanlar için 6 Muhteşem Fikir FACEBOOK TA PAYLAŞ! TWITTER DA PAYLAŞ! GOOGLE DA PAYLAŞ!

39 KEZ GORUNTULENDI

1 KEZ YORUMLANDI

Eski Telefonlarını Satmayacak olanlar için 6 Muhteşem Fikir

Ellerden düşmeyen, gün boyunca kullanılan cep telefonları da bir gün eskir ya da daha üst bir modelle değiştirme isteği duyabilirsiniz. Eski de olsa mutlaka kullanmayacağınız telefonlar bir işe yarayacaktır. Eski telefonlarınızı satmayacak olanlar için 6 muhteşem fikir duymaya hazır mısınız?

1.Yol kamerası olsun

Aracınızda bir yol kamerası olmasını ve yolculuk sırasında karşılaştıklarınızı kaydetmek isterseniz eski cep telefonunu kullanmanız iyi bir fikir olacaktır.

2.Alarm olarak kullanın

Sabahları kalkmak için ek bir alarmınız olsun. Böylece yeni alınan telefonun da bataryası daha uzun süre dayanacaktır. Eski telefonun ekranını da dijital bir saat gibi kulanın.

3.Bir müzik kutunuz olsun

İstediğiniz her yerde eski cep telefonunuz bir çeşit müzik kutunuz olsun. Nasıl olsa başka amaçla kullanmayacaksanız uygulamaları kaldırıp sadece müzikleri bırakın ve yenilerini yükleyin. Bir tek görevi olacağı için bataryası da uzun ömürlü olur.

4.Bebeğinizi kontrol edin

Bebek odanızı kullanmadığınız telefonunuzla dinleyebilir, ona hoşuna gidecek şarkılar dinletebilirsiniz.

5. Casusluk yapsın

Evinizi ya da ofisinizi, eski telefonunuza küçük bir yazılım yüklemek suretiyle dinleme cihazı gibi kullanmanız, güvenliği sağlamanız da mümkün.

6. Aracınızda kontrol paneli olsun

Araçlar için bir uygulama olan “Car Dashroid” adlı yazılımı kullanarak harika bir araç kontrol paneline sahip olabilirsiniz. Eski telefonlarınızı satmayacak olanlar için 6 muhteşem fikir gibi sizin de farklı fikirleriniz olabilir. Denemeye değmez mi?

BENZER YAZILAR

Rujun Kalıcılığı Nasıl Artırılır

Rujun Kalıcılığı Nasıl Artırılır

Özel bir davettesiniz ve sohbetin tam ortasında birden aklınıza takılıyor, rujunuzun hala dudaklarınızda olup olmadığı... Bir koşu tuvalete gidiyorsunuz, rujunuzu tazeleyip yerinize dönüyorsunuz ve sohbeti kaçırdığınızı fark ediyorsunuz. Üstelik aynı olayı birden fazla kez yaşıyorsunuz. Peki rujunuzu [...]

Ruj Sürmenin İncelikleri

Ruj Sürmenin İncelikleri

Rujlara adeta aşığız, hatta farklı farklı renkler keşfetmekten zevk alıyoruz fakat sürmeyi mi beceremiyoruz? Ruj sürmenin çok çok kolay bir kaç tekniği bulunmaktadır. Ben de sizinle birlikte bunları söyleyeceğim ve bu konuyu aydınlatacağız. Ruj sürerken ilk dikkat etmemiz gereken nokta kenarlara [...]

Kırmızı Ruj Sürmenin Püf Noktaları

Kırmızı Ruj Sürmenin Püf Noktaları

Kırmızı ruj gerek güzelliği gerekse çekiciliği kadınlar için vazgeçilmezleri arasında fakat bu renk ruju sürmek maalesef özellikle acemiler için pek kolay değil. Bu nedenle sevipte kullanamayan pek çok kişi mevcut. Kırmızı ruju sürmek istiyorsanız fakat kendinize yakıştıramıyorsanız veya ruj sürme [...]

Gözlük Kullananların Asla Yapmaması Gereken Makyaj Hataları

Gözlük Kullananların Asla Yapmaması Gereken Makyaj Hataları

Gözlük kullananların asla yapmaması gereken makyaj hataları Gözlük kullanmak çok sıkıcı bir durum olabilir. Ama göz sağlığı için gözlük kullanmamız şarttır. Bunun için sizlere gözlük kullananlara özel asla yapmamaları gereken bazı makyaj hataları adlı bir makale hazırladık. Gözlük takmak [...]

KULLANICILARDAN YORUMLAR

  • Aralık 19, 2016 / 10:05 am
    Johne

    güzel bir bilgilendirme olmuş bendede var 1 2 tane eski telefon değerlendirmek lazım

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.